Faik Ertener
Ana Sayfa
Danışmanlıklar
Yönettiğim Oyunlar
Afişlerim
Basın
İletişim
  Ziyaretçi Defteri

 

 
 
Ziyaretçi Defteri

Deftere bir şeyler yazmak için tıklayın...
 
mira civelek -  genel sanat yönetmeni & tasarımcı  -  3/2/2011
Başarılı işlere imza atmışsın,atacaksın sevgili Faik çok yönlülüğün gökkuşağı gibi renkleri barındırmış bünyende .. başarılarının devamlı daim olsun arkadaşım gurur duydum :)
 
Ç.Armağan BiLiK -  Eski Okul -  3/1/2011
Faik hocam sizi cok ozledim ben Adıgüzel'den armağan tiyatro bolumu 9/B sizi cok seviyorum kendinize iyi bakım hocam sitenizde harikuladenin fevkinde ...
 
Önder  -  Capt. Pilot -  2/6/2011
Faikcigim, uzun zamandir gorusemedik!!! siteni cok begendim, Amsterdam daki foto larında muazzam. geldiginizde beklerim.

saglicakla kalin. Önder

 
melekbaykal -  tiyatro oyuncusu -  1/24/2011
canım sınıf arkadaşım senin siteni gördükden sonra ilk defa şu aleti almama sevindim.beni nerelere götürdün neler neler hayırlattım acı tatlı. neler yaşadıysak hepside nekadar masum nekadar tertemiz nekadar güzelmiş meğer. o günleri geri getirebilseydik keşke eksiksiz..... binlerce teşekkür sana güzel arkadaşım. sansasyonuuuum benim. anılarımızın dışında... diğer yaptığın işleride görünce koltuklarım kabardı iftafar ettim arkadaşımla. bilgine emeğine güzel yüreğine sağlık. kendimi durduramıyorum. çooook mutlu oldum . başarılarının devamı katlanarak büyüsün. canım benim sevgiyle kal:)))))))))
 
Umran Ertok -  Oyuncu -  1/12/2011
Ismim umran ertok ,1971 senesinden itibaren Almanyada Darmstadt Devlet tiyatrosunda calistim..1999 dq erken emekli oldum .Sihhi sebeplerden ..2000 senesinde Frankfurtta bir kücük tiyatro okulu actim.2009 senesinde Istanbula kati dönüs yaptim ..bütün taqnidiklarim ya ölmüsler yada cok meshur olmuslar..bilgisayarda vakit gecirip tiyatroyu özlemekle vakit geciriyorum..Facebook ta umran ertok sayfasina girerseniz veya googlde umran ertok ismini verirseniz hakkimda daha etrafli bilgiye sahip olabilirsiniz ..Türkiyede Istanbul sehir tiyatrosu 1960..Gönül Ülkü&Gazanfer özcan tiyatrosu .Ankarada Attila Eldem &Turgut okutmanin kurdugu kücük komedi iyatrosu 1966..Kendi kurdugum Cuvaldiz kabare 1968.Ziya Demirel&Ugur mumcunun kurdugu CAG tiyatrosu1970.. ve bir sene sonra Almanya ..
 
BARAN KUTUN -   -  12/21/2010
TREN GİDİYOR u oynamak sizin yönetiminizde.hayatta bütün güzelliklerin sizin olması dileğiyle.
BARAN KUTUN (ÖZEL ÇAVUŞOĞLU KOLEJİ)
Hürrem (Tren gidiyor) 1985

 
BARAN KUTUN -   -  12/21/2010
sevgili faik hocam şu lafını hiç unutmadım "SIRTINI DÖNME SIRTINI DÖNME" .hayatta yaşadığım en güzel günlerden biriydi
 
Zafer GÜDER -   -  9/10/2010
Faikciğim,
İyiki haber verdin. Siteyi gezinirken zamanın ne kadar hızlı geçtiğini bana da bir kez daha hatırlattın!!! Teşekkürler. Duvarların Ötesinden sonra Keşanlı Ali'nin sahnelenmesinde Tuncer CÜCENOĞLU'ndan önce senin emek ve gayretlerinin ne denli önemli olduğunu ben biliyorum.Emeklerine ve gönlüne sağlık!Nice kırk yıllara, daha büyük güzelliklerle ulaşman dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 
ümmühan çilek -  Türkiye değişim hareketi -  4/16/2010
hocam sizi yeni tanıyorum, ama iyi ki sizinle tanışma şansına sahip oldum. sayenizde gelecek günleriminde kendini daha iyi tanıyan ve ne istediğini bilen (biraz öyleyimdır ama daha emin olan) cevresindekilerede cok faydalı olabilecek biri olacagım. Tekrar teşekkürler hocam.
Biz değişimi kendimizden başlatıyoruz.
DEGİŞİM KADINLARI GAZİOSMANPAŞA

 
Şebnem Ünaldı -  Oyuncu -  2/3/2010
Faik abiiii:)))
Siz Ne Dersiniz? Belki de hayatım da dönüm noktası yaratan bir oyundu...Hala, Özellikle bir çocuk oyunu nasıl yazılır nasıl yönetilir saygıyla düşündüğüm takdir ettiğim bir örnektir..Yerine bir başkasını koyamadım...Seninle tanışmak,çalışmak benim için bir gururdur...
Lütfeen lütfen yine bir oyunda çalışalım:))))
Ayrıca siteyi de çok b eğendim ellerine sağlık.:)

 
Ziyaretçi Defterinde Önceki Sayfalar:.. 0    1    2    3    4   

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz...
 

Adı-Soyadı
Açıklama - Meslek
Mail
 
Yorumunuz:
 

 


 

Geçmiş Zaman Olur Ki
Yurtdışı Seyahatler
Türkiye'den Seyahatler
Resim-Heykel Çalışmalarım
Çocuklarla
Dönemeç
Güncel
Yaratıcı Drama Çalışmaları